Syrop na mokry kaszel

Syrop na mokry kaszel

Kaszel mokry ma za zadanie odkrztuszenie wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych, czemu pomocny jest syrop na mokry kaszel (link). Kaszel mokry pojawia się zazwyczaj pod koniec infekcji, kiedy już ustępuje napadowy, duszący i nieproduktywny kaszel suchy.Kaszel mokry cechuje pojawienie się flegmy…

syrop na mokry kaszel

Foto: nokautimg2.pl

Kaszel mokry cechuje pojawienie się flegmy zalegającej w drogach oddechowych, którą kaszlący stara się odkrztusić. Wraz z wydzieliną odkrztuszaną przy kaszlu mokrym chory pozbywa się z organizmu bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych, co pozwala mu wygrać z infekcją i szybciej wrócić do zdrowia. Odpowiedni syrop na mokry kaszel to taki, który ma działanie wykrztuśne, np. typu flegamina. Rozrzedza on zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszenie.

syrop na mokry kaszel

Foto: www.aptekawsieci.pl

Warto jednak pamiętać, aby leków działających wykrztuśnie nie stosować po godzinie 16, nasilają one kaszel i odkrztuszanie wydzieliny, a tym samym możemy zafundować sobie bezsenną noc. Jednak, zanim udamy się do apteki aby zakupić syrop na mokry kaszel, powinniśmy spróbować niezawodnego i zupełnie bezpiecznego domowego sposobu na kaszel, przyrządzając sobie samodzielnie syrop z cebuli. Wystarczy drobno posiekać główkę cebuli, zasypać cukrem i zostawić na noc pod przykryciem.

Na rano, mamy gotowy do…

Na rano, mamy gotowy do użycia, bardzo skuteczny, syrop na mokry kaszel, który najlepiej pić po jedzeniu kilka razy dziennie. Jednak warto pamiętać, aby w sytuacji kiedy, pomimo stosowanych różnych środków, kaszel nie ustępuje, nasila się lub pojawiają się dodatkowe objawy, zawsze należy skonsultować się z lekarzem.

line
footer
Działa na WordPress | Zaprojektował Elegant Themes